TP Electric
1–12 termék, összesen 99 db
-
Akció!

Ajánlat TP Electric Kötődoboz 75x75x50mm IP67 perforált oldalfalú 3309-204-0600
Original price was: 673,00 Ft.269,20 FtCurrent price is: 269,20 Ft. Kosárba teszem -
Akció!

Akció TP Electric 4x16A – Felületre rögzíthető dugalj- 83×90 alap (IP67) 3123-307-1600
Original price was: 2 856,00 Ft.1 142,40 FtCurrent price is: 1 142,40 Ft. Kosárba teszem -
Akció!

Akció TP Electric 5x63A – Ipari beépíthető dugalj 3133-309-1600
Original price was: 8 343,00 Ft.3 337,20 FtCurrent price is: 3 337,20 Ft. Kosárba teszem -
Akció!

Akció TP Electric Szerelt ipari doboz 300×340, IP44, 4x(2P+F)+3x(5x16A)+3x(5x32A) 14 modulos 3620-400-5373
Original price was: 45 262,00 Ft.18 104,80 FtCurrent price is: 18 104,80 Ft. Kosárba teszem -
Akció!

Akció TP Electric Szerelt ipari doboz 360×300mm 18modul2x(5×16A)+2x(5×32A)+2x(2P+F) 3323-002-5272
Original price was: 28 117,00 Ft.11 246,80 FtCurrent price is: 11 246,80 Ft. Kosárba teszem -
Akció!

Akciós ár TP Electric Felületre rögzíthető dugvilla- döntött (IP68), 1x16A 3101-405-0900
Original price was: 5 714,00 Ft.2 285,60 FtCurrent price is: 2 285,60 Ft. Kosárba teszem -
Akció!

Alacsony ár TP Electric 4x16A – Dugvilla (IP67) 3123-301-1600
Original price was: 1 828,00 Ft.731,20 FtCurrent price is: 731,20 Ft. Kosárba teszem -
Akció!

Alacsony ár TP Electric Ipari üres doboz 220×300 IP66 11 modul 3320-000-0000
Original price was: 8 343,00 Ft.3 337,20 FtCurrent price is: 3 337,20 Ft. Kosárba teszem -
Akció!

Árengedmény TP Electric Ipari nehézcsatlakozó, dugalj ház,egy rögzítő kar, lengő, felső bemenet 24-0410-30-06M20
Original price was: 1 485,00 Ft.594,00 FtCurrent price is: 594,00 Ft. Kosárba teszem -
Akció!

Azonnal elérhető TP Electric 3x16A – Beépíthető dugalj (ferde) -83×90 alap (IP44) 3120-309-0900
Original price was: 1 206,00 Ft.482,40 FtCurrent price is: 482,40 Ft. Kosárba teszem -
Akció!

Azonnal elérhető TP Electric 4x63A – Dugvilla, lengő (IP44), csavaros bekötéssel 3131-301-1600
Original price was: 8 228,00 Ft.3 291,20 FtCurrent price is: 3 291,20 Ft. Kosárba teszem -
Akció!

Azonnal elérhető TP Electric Csillár kapcsoló + 220V dugalj – fedéllel (függőleges) – IP54 3201-302-0601
Original price was: 2 628,00 Ft.1 051,20 FtCurrent price is: 1 051,20 Ft. Kosárba teszem